SpyCs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpyCs

Spy Serverimiz Acilmistir..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim

тємєℓ & ∂υяєѕυη ƒıкяαℓαяı -3-¢ü ѕєяι

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep gücü : 9805

тємєℓ & ∂υяєѕυη ƒıкяαℓαяı -3-¢ü ѕєяι Empty
MesajKonu: тємєℓ & ∂υяєѕυη ƒıкяαℓαяı -3-¢ü ѕєяι   тємєℓ & ∂υяєѕυη ƒıкяαℓαяı -3-¢ü ѕєяι I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 1:20 am

İddayı Kazandı

Bir gün temel, dursun, idris ben en iyi yüzerim die göle girmişler. en çok duran kazanıo 500 tl alcaklarmış. 10 dakkada temel, 12 dakka dursun beklemiş.idris çıkmamış. meğersem idris boğulmuş. cenazasi yapılırken karısı dışında herkez ağlamaş. sadace karısı gülüyormuş. neden gülün demişker? boğuldu kocam ama iddayadı kazandı.

Pon Pon Hamsiler

Yurt dışında akvaryumda renkli renkli balıkları gören temele sormuş. punların hamsiyle bir ilgisi yoktur.
-Temel: olmaz olur mi punlar hamsinin pon pon kizlaridur.

TemeL ve Dursun Macta

Temelle dursun hafta sonuna trabzonspor maçına gitmeye karar verirhafta sonu olunca temel dursunu arar ama bulamaz der ki;
ulan yaptın yine yapacağuni...
sonra temel maça kıza kıza tek başına gider
trabzonspor rakibini yener temel heyecanlı heyecanlı dursunun yanına gider evinin camına vurur ve cama karısı çıkar temel sorar;
(temel maça gittiğinden dolayı sesi kısıldığı için sessizce)
dursun evde mi? diye sorunca
dursunun karısı
yok! yok! gel içeri gel !!! der.

Öldürmeyen Sigara

Temel, alman ve japon uçakta uçarken hostes Almana içki Japonada zehir Temelede sigara vermiş. Beş dakika sonra alman ve japon içip ölmüşler. Hostes temele sormuş, ikisi öldü sen niye ölmedin demiş.
TEMEL: bana çakmak vermediniz demiş.

Memelerim Tam Bir Komedi

Sosyetik bir bayanın köpeği varmış. Köpeğinin adı ise memelerim imiş.
Bir gün otobüsle bir yere gitmesi gerekiyormuş. Ama köpeği otobüse alırlarmı diye bir ara eve bırakmaya karar vermiş. Sonra bir şey demezler diye yanına alarak durakta beklemeye başlamış. Nihayet otobüs gelmiş. Kısık bir sesle otobüs şöförüne;
- "Şöför bey, memelerimide alırmısınız" demiş.
Kaba bir sesle şöför;
- "Hanım efendi biz sabah evden çıkarken *aşşaklarımızı evdemi bırakıyoruz" demiş.

İETT

Temel bir is icin istanbul'a gelmis.IETT otobüsüne binmek için siraya girmis, bakmis herkes söföre birsey gösteriyor ve hiç para vermeden geçiyor.
-"Ula bu memleketin enayisi penmiyim, pen de bi kart cöstereyum da para vermeden geçeyim" demiş.Aramis taramis, evlilik cüzdanini bulmus.
Sira Temel'e gelince Temel çikartmis söföre evlilik cüzdanini göstermis.Söförde bunun üzerine Temel'e dönerek:
-"Sen ancak Fadime'ye bedavaya binersin bununla

İyİ Para

Kilisede dugunun baslamasina cok az zaman var.. damat rahibin yanina yaklasip isildiyor.. "Bakin.. size verecegim $100 karsiliginda evlilik yeminimizde birtakim degisiklikler yapmanizi istiyorum.. hani su bana soracaginiz sonsuza dek seveceginize, koruyacaginiza, sadik kalacaginiza yemin ediyor musunuz?" kismi var ya, onu metinden cikarmanizi istiyorum... "
Rahip gulumseyerek basini salliyor ve damat rahibin avucuna $100 sıkıştırıp iceri donuyor...
Ve dugun basliyor... herkes yerini aliyor, gelin ve damat rahibin onunde bulusuyor ve yeminler okunmaya baslaniyor....
Sira damadin yeminine gelince damadin gozleri hain hain parliyor.. ve rahip damata soruyor: "....... esinizin daima bir adim gerisinden yuruyeceginize, her emrini ve dilegini yerine getireceginize,her sabah kahvaltisini hazirlayip ayagina kadar gotureceginize,ve ikiniz de yasadiginiz surece baska kadinlara yan gozle bile bakmayacaginiza yemin ediyor musunuz...?"
Tabi damat bu beklenmedik is karsisinda gozleri faltasi gibi aciliyor..saga sola bakiyor.. bi yutkunuyor.. ve kisik bir sesle:
"E..eee..evet efendim"...
Ve toren sona erdikten sonra damat hisimla rahibin karsisina dikiliyor:
"Bir anlasma yaptigimizi saniyordum!!!!"
Rahip gulumseyerek cevapliyor:
"Esiniz daha iyi para verdi.... "

Köpürenin

SABUN
2. Dunya Savasi sirasinda Hitler yahudileri toplama kamplarina goturup orada sabun yapiyorlarmiş.Kampta avrupanin her tarafindan esirler varmis.Bizim Temel'i de yanlis bir ihbar uzerine esir kampina goturmusler.
Tum esirleri odalara tikistirip tek tek sabun fabrikasina götürüyorlarmis.Nazi subaylari esirleri teker teker gotururken esirler bagiriyorlarmis.
-"Durun beni birakin, bana aciyin.." ama ne care hepsinden sabun yapiyorlarmis.
Temel'in odasindaki tum esirleri sirayla götürmusler.Sira Temel'e gelmis, iki asker kollarindan tuttuklari gibi suruklemeye baslamislar
-"Haçan etmeyun usaklar, pen Laz'um, yapmayun, etmeyun, aciyun bana, çoluk cocugum var daa" diye yalvariyormus ama nafile.
Askerler :
-"Kes sesini, sen de sabun olacaksin"
Çaresizlik içindeki Temel iyice dellenmis"

-"Yapin lan. Haçen köpürenin *mina *oyaiiim."

Herşeyden Önce Emege Saygı.
Umarım Yüzünüzde Birazda Olsa Tebessüm Oluşmuştur
https://spycs.forum.st
Adm1N

Adm1N

Rep gücü : 8555

тємєℓ & ∂υяєѕυη ƒıкяαℓαяı -3-¢ü ѕєяι Empty
MesajKonu: Geri: тємєℓ & ∂υяєѕυη ƒıкяαℓαяı -3-¢ü ѕєяι   тємєℓ & ∂υяєѕυη ƒıкяαℓαяı -3-¢ü ѕєяι I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 2:57 am

Ellerine Saglık Kardesim...! KOPTUM :D

тємєℓ & ∂υяєѕυη ƒıкяαℓαяı -3-¢ü ѕєяι
1 sayfadaki 1 sayfası