SpyCs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpyCs

Spy Serverimiz Acilmistir..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim

Dev Kairos empire inc Satiliktir lt acele ciddi alici Araniyor-gt

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep gücü : 9805

Dev Kairos empire inc Satiliktir lt acele ciddi alici Araniyor-gt Empty
MesajKonu: Dev Kairos empire inc Satiliktir lt acele ciddi alici Araniyor-gt   Dev Kairos empire inc Satiliktir lt acele ciddi alici Araniyor-gt I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 12:46 am

Kairos Empire Günlük 350-400 User Gören Bir Serverdır.
Artık Ilgilenemiyorum 5 Aydır Pvp Ile Ugrasmaktan Bıktım Artık Yoluma Bakmak Istiyorum
Saldırı Almamakta SOACS2 Hile Sistemi Vardır. (Yucel Ile Görüşülecek Devredilecek)
Serverda Edit Yoktur Edit Satışıda Yapılmamıştır.
Alacak Kisiye Vereceklerim
Domain+Sunucu+Serverin Gerekli Dosyaları

Sunucuyu Devrederken Aldıgım Sirket ile görüşülecek Bilgiler Detaylar Yeni Sahibine Aktarılacak (Domain Dahil)
Server Sunucusu Cok Saglamdır Kesinlikle Kesinti Olmamakta 5 aydır sorunsuz Kesintisiz oyun oynatıyorum oynayanlarda bilir az çok oynamayanlarda
Pek Uzatmak Istemiyorum Daha Fazla Detayı Msn Den Konusuruz Ulaşmak Icin Özel Mesaj Atmanız Yada Kairos@KairosEmpire.Com Eklemeniz Yeterli Olacaktır.

Fiyat Konusunda Düşüncem : 700 İle 1200 TL(Pazarlık Yapılır) Arasında'dır. Malum 400 Kisilik Server ?

Güvence O bu Şu İçin Özel Mesaj Atmayın Herşeyin Detayı MSN ' de.
https://spycs.forum.st
Adm1N

Adm1N

Rep gücü : 8555

Dev Kairos empire inc Satiliktir lt acele ciddi alici Araniyor-gt Empty
MesajKonu: Geri: Dev Kairos empire inc Satiliktir lt acele ciddi alici Araniyor-gt   Dev Kairos empire inc Satiliktir lt acele ciddi alici Araniyor-gt I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 3:07 am

Ellerine Saglık Kardesim...!

Dev Kairos empire inc Satiliktir lt acele ciddi alici Araniyor-gt
1 sayfadaki 1 sayfası