SpyCs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpyCs

Spy Serverimiz Acilmistir..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim

[Hizmet]Anti-Cheating System

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep gücü : 9805

[Hizmet]Anti-Cheating System Empty
MesajKonu: [Hizmet]Anti-Cheating System   [Hizmet]Anti-Cheating System I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 12:47 am

Öncelikle merhaba,
sevgili arkadaşlar bilindiği üzere server sahiplerinin en çok yakındığı konulardan biri ve en önemlisi hile sorunudur. Bu sorun üzerine bir çok Anti-Cheat diye tabir edilen programlar, exeler vs. paylaşılmıştır. En başından söyliyeyim ben hiç bir şey paylaşmayacağım (Bu konu hakkında ).
Bu Konu İçin Tam İki Buçuk Saat Harcadım.
Bende kendimce bir sistem geliştirdim.Visual Studio 2008 Görsel Programlama Ortamında dizayn edilip - kodlanan bu sistemle karşınızdayım.
Peki Bu Sistemin Özellikleri Nelerdir , Ne Yapar , Neden Bu Fiyat ;

Evet Anlatıyım. Ben Anlatıcam ( yazıcam ) Beğenip Almak Yada Beğenmemek Size Kalmıştır.

Özellikler:
Çok Önemli : ***** Fake Procces Özelliği Nedir? Ne İşe Yarar ? - Oyuna Girmeden Önce Açık Olan Hile Programı Varmı Yokmu Denetler , Açık Hile Programlarını Kapatır.Zaten İş Gören Size Vereceğim Exedir, Procces Explorer (Görev Yönetisi vb. ) Programlardan Kapanamaz.Kapatırsınız Tekrar Açılır.
**Özel paket sistemi version ve port bulunsa bile giriş yapılamaz
**Aktif hile tarama sistemi, sistemde açık bir pencere bile bulunsa uyarı verip oyunu kapatabilir veya uyarı mesajsız direk kapanabilir.
**Aktif hile tarama sistemi sistemdeki pencerelerden aktif modüllere kadar taramaktadır.
**Anti debugging özelliği
**Oyunda tek defa trade atılıyor, tekrar trade için giriş çıkış yapılması gerekiyor.
**Select char özelliği kapalı.
**Tamamen fixlenmiş özel sunucu dosyaları, paket yapısı farklı olduğu için özel AIServer,Ebenezer ve LoginServer'a sahiptir, sunucu dosyaları daha önce sattığım gibi paketsiz değil paketlenmiş olarak
verilecektir.Bunun nedeni benim iyi niyetimi süistimal eden insanlardır.
**Her zaman güncellenen bir sistemdir, güncellemelerde ücret alınmaz
**Ebenezer için ek ön koruma programı gerekli değildir.
**Cheat engine vs gibi programların process listlerinde gözükmez ve yerine fake bir dosya gösterir dolayısıyla exeye müdahele edilemez.
**Otomatik NP ikonu,kolluk ve grade güncellenmesi.
**Hidetoolz,sandbox gibi programları anında yakalar. Bildiğiniz gibi klasik pencere yakalama sistemleri özellikle hidetoolz programını yakalayamıyor.
**USKO'dada olan stat edit bugu fixli.
**Ardream,bifrost gibi maplerde kesilince 25 NP gitme olayı fixlendi. 50 NP gidiyor.
**Üstten notice ve toplu özel mesaj özelliği.
**Launcherdan açılıp açılmadığının kontrolü.
**Yönetici hakları olmayan kullanıcıların oyunu açamaması.
**Exe antivirüs programlarınca virüslü olarak gözükmez
**Myko Hack Cinsleri Engelli
**Pwkoxp Serisi Toptan Engelli
**Localde server açmaya uygundur.
**Ücret konusu asla pazarlık konusu değildir
Çok Önemli Not : Kırılsada Güncelleniyor. Satın Alanlara Yeni Hizmetler Çok Daha Uygun Fiyatlara
Resimlere Geçelim İsterseniz:
Sistem Aktif Oldugunda :

Oyun Hazır Durumu Bir Nevi Fake Procces:

Sistem Traydaki Görüntüsü:

İşte Herkezin Gözünü Korkutan Fiyat Konusuna Hiç Korkulacak Gibi Değil.Bu Sisteme Vereceğiniz Fiyat Tamı Tamına 35 Tl . Pazarlık Söz Konusu Değil. Nede olsa sattıgm biri garezi tutup paylaşacaktır.bundan kaçış yok. Süresiz Lisanstır.

İletişim : alfonsonu_sevem@hotmail.com Bu adresten başka iletişim adresim
https://spycs.forum.st
Adm1N

Adm1N

Rep gücü : 8555

[Hizmet]Anti-Cheating System Empty
MesajKonu: Geri: [Hizmet]Anti-Cheating System   [Hizmet]Anti-Cheating System I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 3:07 am

Ellerine Saglık Kardesim...!

[Hizmet]Anti-Cheating System
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [ŞOK]DFD Securty System [AntiCheath+Fix Server Files + Yepyeni Firewall]