SpyCs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SpyCs

Spy Serverimiz Acilmistir..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapİletişim

Knight Online Vergi Veriyormu Vermiyormu

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Rep gücü : 9805

Knight Online Vergi Veriyormu Vermiyormu Empty
MesajKonu: Knight Online Vergi Veriyormu Vermiyormu   Knight Online Vergi Veriyormu Vermiyormu I_icon_minitimePaz Ağus. 02, 2009 8:53 am

Knight Online ilerde kapatılır ? Neden diye sorduğumda bu cevabı alıyorum , Vergi vermiyor ve sonu kötü olacak .

Bende cevabımı verdim ;

Knight Online Free2Play bir oyun internet üzerinden ücretsiz indiriyorum. Yanlış mıyım ?
E peki bu Oyunda item ve premium gibi özelliklerden faydalanmak istiyorum satın almak istiyorum .
Peki ne yapıyoruz ? İnternet üzerinden kredi kartımızla alışveriş yapıyoruz . Bunu yaparkende Devletin gelipte vergi alma gibi bi hakkı yok bildiğim kadarıyla ? Yanlışmıyım?
Devlet niye vergi alasın ? Sonuçta ben internet üzerinden kredi kartı numarımı vererek alışverişimi yapıyorum internet üzerinden ve devlette vergiymiş falan isteyemez ..

diye bir cevabım oldu.

Bana diyorki Vergi vermeyen oyunlar bir bir kapatılıyor diyor .
Dedim hangisi kardeşim o söylermisin bana ? Durdu durdu Klansavaşları diye webtabanlı köy kurmacalı bir oyunu söyledi.Bende araştırdım böyle bişi yok vergi yüzünden kapatılmamış.

Kaynakçasınıda buldum;

Klansavaşları web tabanlı oyun 28 Şubat 2009 Da kapatılacak ama neden?
İşte Cevapı;

İnnogames (Klansavaşları oyun haklarını elinde bulunduran şirket)GameForge ile sözleşme konusunda anlaşamaması.GameForge tam olarak bu oyunu satın almak veya kiralamak yerine %100 kar edeceği hakim olabileceği KingsAge Oyununu Açıyor...Bu nedenlede Klansavaşlarını Kapatmak Zorundada Kalıyor..

Kaynak:Klansavaşları Forumlarında Geçen Konuşmalar

Zaten sitesini açınca Kingage diye bir siteye yönlendiriyor. Demekki vergi yüzünden kapatılmamış.Başkada bişey diyemedi. Laughing
https://spycs.forum.st
Admin
Admin
Admin

Rep gücü : 9805

Knight Online Vergi Veriyormu Vermiyormu Empty
MesajKonu: Geri: Knight Online Vergi Veriyormu Vermiyormu   Knight Online Vergi Veriyormu Vermiyormu I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 7:10 pm

*** xD
https://spycs.forum.st

Knight Online Vergi Veriyormu Vermiyormu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online Hileleri
» Knight Online Hileler
» Knight Onlineyi Nasıl Oynamak İsterdiniz
» Knight Online En iyi Characterler
» Knight Online Giriş Sorunu